Jan Budař. Sex w Brnie. Muzyka

Sex w Brnie


Autor: Jan Budar, Katerina Holanova, Martin Pechlat, Miroslav Donutil, Vladimir Moravek

Brak ocen produktu.
Dostępność: Zwykle wysyłamy w ciągu 1-2 dni roboczych
Wydawca: Vivarto

Cena Rynkowa:29.99zł
Taniej o: 3.60zł (12%)
CENA: 26.39zł

Ilość:

Opis produktu Sex w Brnie: 
Pierwszy raz spotkali się na zawodach sportowych w Vyskovie. Standa pchał kulą, Olinka biegła sprintem. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Piszą do siebie od zeszłej wiosny. Listowna znajomość rozwinęła się na tyle, że musi dojść do kolejnego spotkania, i być może - pierwszej wspólnej nocy. Standa i Olinka chcą rozpocząć życie seksualne - wiedzą już co, nie wiedzą jednak - jak.

Trochę opóźnieni w rozwoju i zdominowani przez najbliższych są dziecięco wręcz niewinni w "tych sprawach". Standę uświadamia i instruuje starszy brat, Olinkę - liczne i wylewne sąsiadki. Wizyta chłopaka to przeżycie dla całej żeńskiej części mieszkańców kamienicy, w której żyje Olinka każda chce mieć swój udział w miłosnym debiucie niedoświadczonej dziewczyny. Wizyta Standy staje się więc dla nich swoistym uosobieniem własnych niespełnionych pragnień.

Historia spotkania Standy i Olinki urozmaicona jest epizodycznymi opowiadaniami o kilkunastu godzinach z życia mieszkańców jednej z brneńskich kamienic. Mąż - masochista, którego wymaganiom nie chce i nie potrafi sprostać zdegustowana żona, kolejno - pracownica uniwersytetu, specjalistka od stosunków damsko - męskich, która wyjątkowo, jak na eksperta - psychologa, nie radzi sobie z mężczyznami, to tylko niektóre z oryginalnych postaci. Wspólnym mianownikiem wszystkich przygód jest strach przed samotnością i pragnienie seksualnego spełnienia, co niekoniecznie ma związek z miłością.


 
 Szczegóły techniczne produktu Sex w Brnie:
Tytuł: Sex w Brnie
Autor: Jan Budar, Katerina Holanova, Martin Pechlat, Miroslav Donutil, Vladimir Moravek
Wydawca: Vivarto
Nośnik: INNY (CD/DVD/VHS/BlueRay/...)
ISBN: 5904833992493
EAN: 5904833992493
Rok wydania: 2003
Model: 5904833992493


Muzyka


Autor: Jan Budar

Brak ocen produktu.
 

Cena Rynkowa:5.30zł
Taniej o: 0.01zł (0%)
CENA: 5.29zł

Ilość:
Opis produktu Muzyka: 
W małym miasteczku tuż przy granicy złowrogiego, kapitalistycznego państwa, niemal na końcu świata wydarza się słodko-gorzka historia poczciwca, który miał nadzieję, że muzyka wniesie radość do jego życia. Zamiast tego stała się ona jego przekleństwem. Opowieść o nim i jego przyjaciołach, rówieśnikach, ich pragnieniach i marzeniach o wolności, która była równie niedostępna jak towary na kartki, dzieje się w Czechosłowacji w latach 70-tych i 80-tych.

Młody mężczyzna jest sfrustrowany i niezadowolony ze swojego życia. Czuje, że manipuluje nim rodzina jego żony i koledzy w pracy. Wszechobecna nuda przygnębia go, a jego męki egzystencjalne dodatkowo wzbierają się, gdy pewnego dnia słyszy jazz. Żelazna kurtyna sprawia, że jego marzenia o zostaniu muzykiem są niemożliwe do spełnienia. Z każdym dniem nabiera jednak przekonania, że tylko jazz może wydobyć go z marazmu, w którym tkwi po uszy. Pewnego razu dostaje jednak szansę. Prośba jego żony, żeby publicznie pokazał swój muzyczny kunszt, okazuje się brzemienna w skutki. Dostrzega go człowiek, który wie jak puścić maszynę w ruch. Wie, jak pomóc naszemu bohaterowi wykorzystać jego potencjał.

 • XXIV Warszawski Festiwal Filmowy ? Nagroda Specjalna Jury •    Ukryj Szczegóły techniczne produktu Muzyka:
  Tytuł: Muzyka
  Autor: Jan Budar
  ISBN: 5905912559927
  EAN: 5905912559927
  Model: 5905912559927

  http://www.taniaksiazka.pl/sex-w-brnie-jan-budar-katerina-holanova-martin-pechlat-miroslav-donutil-vladimir-moravek-p-185071.html?cmp=nokaut&utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2011-07&utm_content=185071#nclid=822e58197707dffd64ca2a02766d6644