Emailové adresy na celebrity

Emailové adresy na celebrity

24. června 2010 v 19:32 | °^ Michelle Isabelline ^° |  ►Moe názory a kecy
Tyto emaily jsou mnou ověřené!
Chcete vědět za jak dlouho mi autogram přišel? Ptejte se v komentech! Chcete adresu(poštovní!) na nějakého herce/herečku,zpěváka/zpěvačku? Napište na mail scene-info-and-me@seznam.cz!
Jiné dotazy také na mail! Kromě doby,za jak dlouho mi autogram přišel! Díky!

Alyssa Milano - peacebypeace1@mac.com
Erin Brockovich - erin@brockovich.com
Anne Bishop - anne@annebishop.com
Eleonor Tomlinson - et@eleanortomlinson.co.uk
Lara Fabian - info@larafabian.com
Barbara Zanetti - info@barbarazanetti.com

Dál cč!!!


Joni Harms - joniharms13@es.com
Lara Janine - lara@larajanine.com
Maggie McClure - maggie@maggiemcclure.com
Izabella Miko - iza@izabellamiko.com
Metallica - info@metclub.com
Dana Morávková - dana@moravkova.com
Lucie Bílá - produkce@luciebila.com
Václav Klaus - jiri.weigl@hrad.cz
Dagmar Havlová - nadace@vize.cz
Kamila Nývltová - fanclub@nyvltova.cz
Karel Gott - goja@goja.cz
Dara Rolins - eva@dararolins.cz
Petr Hájek - petr.hajek@hrad.cz
Ali Amiri - amarante@seznam.cz
Monika Zoubková - m.zoubkova@tiscali.cz
Helen Schneider - hscrickethill@aol.com
Miriam Lange - info@miriamlange.com
Eva Aichmajerová - eva@evaaichmajerova.com
Roman Vojtek - info@romanvojtek.cz
Kristýna Leichtová - roun@roun.cz
Alexis Desseaux - desseauxalexis@hotmail.com
Josef Vágner - vzkazy@josefvagner.cz
Aneta Langerová - jana@artshock.cz
Zlata Emily Kinska - emily@zlatakinska.com
Robbie Coltran - eda@edalondon.com
Sabina Laurinová - informace@iprima.cz
Marie Doležalová - dopisove@nova.cz
Vlasta Horvath - info@vlastahorvath.cz
Václav Vydra - vydra@volny.cz
Martin Dejdar - sef@roun.cz
Matěj Stropnický - matstrop@volny.cz
Jana Paulová - agenturajapa@volny.cz
Pavel Batěk - pavel@pavelbatek.com
Lucie Černíková - lucka.fan@seznam.cz
Katka Knechtová - info@jhproduction.cz
Tatina Vilhelmová,Martha Issová - Lucie.hasplova@dejvickedivadlo.cz
Soňa Norisová,Zuzana Norisová - informace@iprima.cz
Magda Malá - malaofic@seznam.cz
Simona Babčáková,Ivan Trojan - dejvickedivadlo@dejvickedivadlo.cz
Barbora Mottlová - info@barboramottlova.com
Dana Batulková - roun@roun.cz
Matyáš Valenta - maty.va96@seznam.cz
Radka Fišarová - martinazitna@seznam.cz
Martin Trnavský - marcela@frida.cz
Tomáš Rosický - cmfs@fotbal.cz
David Novotný - informace@iprima.cz
Michaela Doubravová - informace@iprima.cz
Leona Šenková - manager@leonasenkova.com
 
 
http://scene-info-and-me.blog.cz/1006/emailove-adresy-na-celebrity